Dalyviai

Nr. Vardas, pavardė Distancija Lytis Marškinėliai Miestas Šalis Parama Klubas/organizacija
742  Matas Imbrasas 10KM Vyras Kaunas Lietuva
810  Elvinas Rupinskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 10
1369  Antanas Vitkus 10KM Vyras Raseiniai Lietuva 3 BROSTA
1368  Paulius Paplauskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 10
1367  Andrius Živatkauskas 10KM Vyras Raseiniai Lietuva 3 BROSTA
1366  Valdas Karabinas 10KM Vyras Raseiniai Lietuva 3 BROSTA
724  Giedrius Kriaučiūnas 10KM Vyras Raseiniai Lietuva 3 BROSTA
1364  Andrius Pelegrimas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 5 Herojaus mokykla
1363  Vaidas Gruzdas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Kaunas Dukes
1362  Karolina Kelpšaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1361  Vaiva Petrauskaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1360  Dovydas Jakas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Festo
1359  Vytautas Kardokas 10KM Vyras Elektrėnai Lietuva 5
1358  Arūnas Binevicius 10KM Vyras Kaunas Lietuva 5
1357  Leonie Döhring 10KM Moteris Kaunas Germany 3
1356  Vytenis Milvydas 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3 Delamode Baltics
1355  Rita Bredulytė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1354  Aurimas Kuprys 10KM Vyras Kaunas Lietuva 10 Origami runners
1353  Mindaugas Armalas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 5 Fon ORMAL
1352  Rūta Stankevičienė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 Žolė
1351  Ramunė Ivanauskaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 Stogaga
1350  Vilius Puidokas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Karbauskis ir Co.
1349  Gabrielė Pleirytė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1347  Gediminas Šmita 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1348  Darius Nevelka 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Hollister
1346  Martynas Aladaitis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Termopaslauga
1345  Mindaugas Petkevičius 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1344  Justina Jonaityte 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1342  Artūras Rutėnas 10KM Vyras Vilnius Lietuva 5 Hollister
1343  Evaldas Zutkis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 10 Hollister
1341  Julius Žekonis 10KM Vyras Panevėžys Lietuva 3
1340  Domantė Žukauskaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1339  Aistė Valantiejienė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 Kauno BMK
1338  Ričardas Duonelavičius 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Kauno BMK
1336  Ernesta Avižienė 10KM Moteris Kauno r. Lietuva 3 Zapyškio pagrindinė mokykla
1334  Lina Janušauskė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1337  juste globiene 10KM Moteris Tauragė Lietuva 10
1335  Raimondas Bartkus 10KM Vyras Kauno r. Lietuva 5 Zapyškio mokykla
1333  Simona Bėrontaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1332  Edvinas Radzevičius 10KM Vyras Kaunas Lietuva 5 Žalgirio Garbės Klubas
1331  Aistė Paltanavičiūtė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1375  Šarūnas Brazinskas 10KM Moteris Vilnius Lietuva 3
1330  Giedrius Babelis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Evos kiečiausi
1329  Tachiras Kačinas 10KM Vyras Tauragės r. Lietuva 3
1374  Šarūnas Brazinskas 10KM Moteris Tauragė Lietuva 5
1373  Šarūnas Razinskas 10KM Moteris Tauragė Lietuva 10
1328  Dominyka Rizgelytė 10KM Moteris Vilnius Lietuva 3
1327  Jone Vaituleviciute 10KM Moteris Vilnius Lietuva 5
1326  Simas Gaidelionis 10KM Vyras Tauragės r. Lietuva 5
1325  Arūnas Vladička 10KM Vyras Tauragė Lietuva 3 Kūno logika
1324  Rasa Drazdauskaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1323  Augustas Palionis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Kauno irklavimo sporto mokykla
1322  Monika Bytautienė 10KM Moteris Vilnius Lietuva 3 Kauno maratono klubas
1321  Arnoldas Voznikasz 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Kauno irklavimo sporto mokykla
1306  Vaida Žūsinaitė-Nekriošienė 10KM Moteris S Vilnius Lietuva Kauno maratono klubas
1005   Diana Barauskienė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 Eivena
1305  Justin Nenortaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 Šešios trim
1304  Jurgita Talanskiene 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1303  Egle Ramanauskaite 10KM Moteris Kaunas Lietuva 10
1302  Rūta Krasnickaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 ŠešiosTrim
1301  Mindaugas Šatkus 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 ŠešiosTrim
1300  Marius Kadžiulis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1298  Paulius Dailidonis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1299  Liudas Balčiūnas 10KM Vyras Šakių r. Lietuva 3
1297  Nerijus Lukaševičius 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Origami runners
1296  Jolanta Makauskienė 10KM Moteris Vilnius Lietuva 3
1294  Ignas Tamašauskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1293  Donatas Velička 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 5 Bėgimo klubas
1292  Audrius Cibulskis 10KM Vyras L Varėnos r. Lietuva 3
1291  Osvaldas Kazlauskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1290  Mindaugas Gužauskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Eivena
1289  Vilma Salteniene 10KM Moteris M Panevėžys Lietuva 3
1288  Karolis Amosejevas 10KM Vyras M Kaunas Lietuva 10
1287  Arunas Bilotas 10KM Vyras S Vilnius Lietuva 3
1295  Darius Petraitis 10KM Vyras Marijampolė Lietuva 3 Už benus
1285  Artūras Siudikas 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3 Sportland
1284  Mathijs Almekinders 10KM Vyras L Vilnius Netherlands 3
1283  Vladas Pukis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Kauno maratono klubas
1282  Tomas Rasburskis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 5 GFORMA
1281  Jonas Beleška 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Kauno maratono klubas
1280  Vaidas Pučinskas 10KM Vyras M Marijampolė Lietuva 3
1279  Kastė Rutkauskaitė 10KM Moteris Vilnius Lietuva 3 Million Steps
1278  Monika Milė 10KM Moteris Vilnius Lietuva 3
1277  Eimantas Plavinskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Kauno hidroforai
1276  Benas Petronis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Kauno hidroforai
1275  Mantas Kazlauskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 10
1274  Darius Kraujutaitis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Kauno hidroforai
1273  Linas Levanas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 5 Kauno hidroforai
1272  Mindaugas Skukauskas 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 3 BENU
1271  Tomas Bačiulis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1270  Augustė Baužaitė 10KM Moteris Jurbarko r. Lietuva 3
1269  Gitana Janulienė 10KM Moteris Jurbarko r. Lietuva 3
1268  Mindaugas Kučinovad 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1267  Natalja Surgutskaja 10KM Moteris Vilnius Lietuva 3
1266  Marius Vismantas 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 10 Best Team Init
1265  Nojus Subačius 10KM Vyras Kaunas Lietuva 5 Kyokushin karate klubas OSU
1264  Sonata Andrikevičiūtė 10KM Moteris S Kaunas Lietuva 3
1263  Domas Benkunskas 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 3
1262  KASPARAS KALPAVIČIUS 10KM Vyras Kaunas Lietuva 5 OSU kyokushin
1261  Darius Daugininkas 10KM Vyras M Kaunas Lietuva 3 KTU inžinerijos licėjus
1260  Andrzej Denovagis 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3 Delamode Baltics
1259  Justas Veršnickas 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3 Delamode Baltics
1258  Justinas Šimanskis 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3 Delamode Baltics
1257  Jovita Bimbirytė 10KM Moteris Vilnius Lietuva 3 Delamode Baltics
1256  Viktoras Anisimovas 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3 CGP klinikos
1255  Justas Kneita 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3 Delamode Baltics
1253  Svetlana Kobec 10KM Moteris Vilnius Lietuva 3 CGP klinikos
1254  Diana Dimšienė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1252  Gabrielė Aidukaitytė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 CGP klinikos
1251  Vitalij Varygin 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3 CGP klinikos
1250  Agnė Gimžauskaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 CGP klinikos
1249  Pijus Imbrasas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 MINSHAPE
1248  Andrius Nacevičius 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1247  Dainius Liudžius 10KM Vyras XL Kaunas Lietuva 5 Kauno Priešgaisrinė Gelbėjimo Tarnyba
1246  Tomas Stravinskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 5 Hollister
1244  Arūnas Vaišvila 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Kauno maratono klubas
1245  Remigijus Babenskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Hollister
1243  Renata Gaidamaviciene 10KM Moteris Šiauliai Lietuva 3
1242  Linas Ulevičius 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1241  Virginija Ulevičienė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1240  Rytis Kaminskas 10KM Vyras M Kaunas Lietuva 5 Roda architects
1239  Aida Šimkuvienė 10KM Moteris S Kauno r. Lietuva 3
1238  Matthias Morgenstern 10KM Vyras Kaunas Germany 3
1237  Simonas Jončiulis 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3 NEKO Runners
1236  Viktorija Bučinskaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 LSMU Kauno ligoninė
1235  Andrius Vaitkevičius 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Origami runners
1234  Loreta Kančytė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 Origami runners
1233  Aivijus Samajauskas 10KM Vyras S Kaunas Lietuva 10
1232  Sergej Solomatin 10KM Vyras XL Kaunas Lietuva 3
1231  Rokas Ronkauskis 10KM Vyras S Kaunas Lietuva 5
1230  Paulius Solomatinas 10KM Vyras S Kaunas Lietuva 3
1229  Marius Kapleris 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Šešios trim
1228  Rytis Gaidys 10KM Vyras Vilnius Lietuva 5 BENU
1227  Jūratė Dastikaitė-Varanavičienė 10KM Moteris Vilnius Lietuva 3 Adampolis
1226  Ugnius Gatautis 10KM Vyras S Kaunas Lietuva 3
1225  Daiva Gleiznienė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1224  Gediminas Makarevičius 10KM Vyras Kaunas Lietuva 10
1223  Giedrė Kačinskienė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1222  Gytautas Narkus 10KM Vyras Kaunas Lietuva 5
1221  Audrius Januškevičius 10KM Vyras Vilnius Lietuva 5 Už moteris, vyrai!
1220  Marius Monkevičius 10KM Vyras Kaišiadorys Lietuva 3 KAIŠIADORYS BĖGA
1219  Daiva Kaubrienė 10KM Moteris S Tauragė Lietuva 3 Tauragės BMK
1218  Šarūnas Čėsna 10KM Vyras M Kaišiadorys Lietuva 3 Kaišiadorys BĖGA
1217  Justina Sutkute 10KM Moteris S Vilnius Lietuva 10
1216  Eglė Zelbienė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 Supermamytės
1215  Roman Piga 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3 Visaginas
1214  Tadas Kvasilius 10KM Vyras Šakių r. Lietuva 3 -
1213  MINDAUGAS Bendinskas 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 3
1212  Daiva Misevičiūtė 10KM Moteris M Vilnius Lietuva 3
1211  Lukas Jasiukaitis 10KM Vyras Anykščių r. Lietuva 3
1210  Algirdas Giedraitis 10KM Vyras M Kauno r. Lietuva 3
1209  Adas Čižauskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1207  Vytautas Gadliauskas 10KM Vyras L Jonava Lietuva 3 Jonavos BK "Maratonas
1206  Inga Macaitiene 10KM Moteris M Tauragė Lietuva 3 Tauragės bmk
1205  Dalia Endziulienė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1208  Vida Šetkuvienė 10KM Moteris M Tauragė Lietuva 3 Tauragės BMK
1203  Vytautas Janilionis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 TGW Limited
1202  Povilas Dapkus 10KM Vyras M Kaunas Lietuva 3
732  Nikas Alševskis 10KM Vyras Vilnius Lietuva 5 F.o.c.u.s. running
1200  Aušra Stankienė 10KM Moteris Tauragė Lietuva 3 Tauragės BMK
1199  Vykintas Gervė 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 3
1198  Arūnas Linkevičius 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 10 Squadra Tubi
1197  PAVELAS JELKINAS 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1196  Inga JELKINIENĖ 10KM Moteris M Kaunas Lietuva 3
1195  Ilja Jakimovas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Squadra Tubi
1194  Mintaute Stonkute 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 šešios trim
1193  Lauryna Bubnytė 10KM Moteris M Alytus Lietuva 3 BK Dzūkija
1192  Igor Dubovskij 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1191  Danielius Asipavicius 10KM Vyras M Kaunas United Kingdom 3 -
1190  Egidijus Kazakevicius 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1189  AIDAS PETNIUNAS 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 3 Axioma Metering UAB
1188  Rasa Šernė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 "Aplenkime vėžį"
1187  Aidas Verbyla 10KM Vyras XL Marijampolė Lietuva 3
1186  AUDRONĖ DANIELAITIENĖ 10KM Moteris XS Šiauliai Lietuva 3 Šeima
1185  Eimantas Radzevicius 10KM Vyras Prienų r. Lietuva 3 RIVERUN
1184  Eglė Tarutienė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 WILBERGS
1183  Domas Jančoras 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Adampolis
1182  Faustina Paškevičiūtė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 Adampolis
1181  Paulius Tamošiūnas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Adampolis
1180  Karolis Andriuškevičius 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Adampolis
1179  Mantas Sakalauskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Adampolis
1178  Ineta Kijauskienė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 Adampolis
1177  Eglė Skardžiūtė 10KM Moteris Vilnius Lietuva 5 NEKO Runners
1176  Austėja Lapytė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1175  Titas Puronas 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 5
1371  Audrius Žiemelis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 10 Origami Runners
1172  Antanas Barauskas 10KM Vyras M Kėdainiai Lietuva 5
1173  Tomas Šliupas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1171  Loreta Malijonienė 10KM Moteris M Kaunas Lietuva 3
1170  Svajūnas Bolmantas 10KM Vyras M Kaunas Lietuva 10
1169  Aurelijus Gutauskas 10KM Vyras L Vilnius Lietuva 3 Savarankiškai
1168  Jonas Reketis 10KM Vyras M Kaunas Lietuva 3
1167  Gustas Lanauskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Kyokushin Karate klubas "Osu"
1166  Dalia Greičienė 10KM Moteris M Kaunas Lietuva 3
1165  Domantas Bazys 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Kauno karate kiokušin klubas OSU
1164  Gabrielė Koriznaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1162  ZHAFER IMAMUTDINOV 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 SVEIKATA
1163  Remigijus Endriukaitis 10KM Vyras S Kaunas Lietuva 3
1161  Rolandas Kriugžda 10KM Vyras Kaišiadorys Lietuva 3 Kaišiadorys BĖGA
1160  Laura Pazdrazdytė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1159  OLEGAS IVANOVAS 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 IKIGAI team
1158  Rūtenis Lapė 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 5 Kauno karatė kiokušin klubas
1157  Milda Litvinaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1156  Evelina Skvarnavičiūtė 10KM Moteris Vilnius Lietuva 3
1154  Mindaugas Žiūkas 10KM Vyras L Vilnius Lietuva 10 Jokers Santa Monica Networks
1155  Povilas Čiurlevičius 10KM Vyras Kaunas Lietuva 5 Born to run LTU
1153  Andrius Ališauskas 10KM Vyras XS Kaunas Lietuva 3 LSMU Kauno ligoninė
1152  Ernestas Simanavicius 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1372  Aurimas Pečkauskas 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 5 LSMU Kauno ligoninė
1150  Robertas Šmitas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1148  Daniel Blaškevič 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3
1149  Evald Voitechovski 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3
1147  Bronius Basalykas 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3
1146  Vytautas Urbanas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Triada
1145  Petras Rudžionis 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 10
1144  Edgaras Grigaliūnas 10KM Vyras M Kaunas Lietuva 3
1143  Giedrė Krasauskė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1142  Erika Binkulė 10KM Moteris M Kaunas Lietuva 3
1141  Kristina Žilinskaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1140  Tadas Sapijanskas 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 3
1138  Giedrius Dimaitis 10KM Vyras M Kaunas Lietuva 3
1137  Toma Pukevičienė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1136  Karolina Januškaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1135  Andrej Konorev 10KM Vyras M Vilnius Lietuva 10 Saltinis
1134  Tomas Musteikis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1133  Agnė Ginevičiūtė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1132  Airinė Steponaitytė 10KM Moteris Panevėžys Lietuva 3 Bėgimo klubas
1131  Paulina Kudzinskaitė 10KM Moteris M Kaunas Lietuva 5
1130  Nerijus Urbonas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1129  Paulė Palaitytė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1128  Jurgita Gedminaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1126  Lina Valeckaitė 10KM Moteris Vilnius Lietuva 3
1124  Vasilij Kobec 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3 Kobec Team
1127  Karolina Čikotaitė 10KM Moteris XS Kaunas Lietuva 3
1123  Aivaras Čepys 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Kauno irklavimo sporto mokykla
1125  Ada Petrauskaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1122  Živilė Veličkaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1121  Andrius Juskys 10KM Vyras M Kaunas Lietuva 3
1120  Jovita Ambruževičiūtė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1119  Matas Toliušis 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 Šešios Trim
1118  Inga Vaitkūnienė 10KM Moteris XS Kaunas Lietuva 3 I RUN LT
1116  Renata Sakalauskienė 10KM Moteris XS Kaunas Lietuva 5 Devbridge LT UAB
1117  Lukas Zlatkus 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3
1115  Aistė Mažeikaitė 10KM Moteris Vilnius Lietuva 3
1114  Donatas Kibartas 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 5 Devbridge
1113  Simonas Kviedaraitis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Riverun
1110  Tomas Želionis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Riverun
1109  Sigitas Mackonis 10KM Vyras Ignalinos r. Lietuva 3
1111  Gintarė Gudaitytė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 VIP
1108  Pijus Krapševičius 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1107  Simas Grincevičius 10KM Vyras S Kauno r. Lietuva 3 Riverun
1106  Tomas Kalpokas 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 10
1105  Karolis Bilziukevičius 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Kauno karate kiokušin klubas OSU
1104  Simona Urbutytė 10KM Moteris XS Kaunas Lietuva 5 SHORI karate mokykla
1103  Linas Jonika 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Kauno karate kiokušin klubas OSU
1102  Linas Solomachin 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1101  Agnė Šniokienė 10KM Moteris XS Vilnius Lietuva 10
1100  Lukas Lyndo 10KM Vyras Vilniaus r. Lietuva 3
1099  Simona Smilgevičiūtė 10KM Moteris S Kaunas Lietuva 3
1098  Ugnė Juzėnaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1097  Lukas Gorodeckas 10KM Vyras M Kaunas Lietuva 3
1096  Rimvydas Alminas 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3 Versmė run
1095  Nerijus Balsys 10KM Vyras XS Kaunas Lietuva 5 9darbis.lt
1094  Jūratė Gedvilaitė_Banienė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1139  Aivaras Dubinskas 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3
1093  Povilas Šabonas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1092  Evelina Paužaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1091  Saulius Globys 10KM Vyras Marijampolė Lietuva 3 Bėgimo klubas
1090  Eglė Maižvilaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1088  Goda Mažeikaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1087  Inga Korotčenkovienė 10KM Moteris S Kaunas Lietuva 3 ŠešiosTrim
1112  LUKAS KASPARAVIČIUS 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 3
1086  Virgilijus Maštaitis 10KM Vyras Kauno r. Lietuva 3
1085  Romanas Beleckis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 5 Šešios Trim
1084  Kazimieras Užpalevičius 10KM Vyras Kaunas Lietuva 5
1083  Kornelija Jankevičiūtė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1082  Ramunė Maldutytė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 Kauno BMK
1081  Raminta Danielienė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 I RUN LT
1080  Donatas Šidlauskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1079  Dovilė Kučinskienė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 5 Šešios Trim
1078  Jokūbas Narijauskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1077  Iveta Šimkutė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1076  Gintautas Jonaitis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 5 Kauno Triatlono Klubas
1075  Giedrius Ziogas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Kauno Triatlono Klubas
1089  Kristina Globienė 10KM Moteris Marijampolė Lietuva 3 Bėgimo klubas
1074  Vaidotas Meškevičius 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 3
1073  GIEDRIUS Momgaudis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1072  Ieva Lenartavičiūtė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 BENU
1071  Arvydas Čižauskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1070  Justina Jaščemskaitė 10KM Moteris M Kaunas Lietuva 10 BENU
1069  Tomas Pečiulis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 BENU
1068  Roberta Mackevičiūtė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 5
1067  Tomas Kizala 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Kauno BMK
1066  Vytaute Budriene 10KM Moteris Kėdainių r. Lietuva 3 Begimo klubas
1065  Vitalijus Budrys 10KM Vyras Kėdainių r. Lietuva 3 Begimo klubas
1064  Nerijus Križinauskas 10KM Vyras S Kauno r. Lietuva 3
1063  Inga Sakavičiūtė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1062  Vaida Stroputė 10KM Moteris Plungės r. Lietuva 3
1061  Aistis Lukoševičius 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 3
1060  Rimantas Šileikis 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3 VIP
1059  Augustė Šniokaitė 10KM Moteris Vilnius Lietuva 3
1058  Simonas Čižauskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1057  Evelina Šalomskaitė 10KM Moteris Vilnius Lietuva 3
1056  Sigita Maciulevičienė 10KM Moteris XL Kaunas Lietuva 3 VIP
1055  Romanas Zontovičius 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 3
1054  Povilas Pečiukonis 10KM Vyras M Kaunas Lietuva 3 HighPeaks Lietuva
1053  Darius Aliulis 10KM Vyras M Kaunas Lietuva 10
1052  Paulius Alekna 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1051  Joris Dambrauskas 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 3 KTU GIMNAZIJA
1050  Jolita Višinskienė 10KM Moteris Marijampolė Lietuva 3 Bėgimo klubas
1049  Justė Takulinskaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1048  Jūratė Slivinskienė 10KM Moteris S Vilkaviškio r. Lietuva 5 Bėgimo klubas
1047  Laura Andriuškevičienė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 5
1046  Remigijus Povilaika 10KM Vyras Vilnius Lietuva 5
1045  Nijolė Adukonienė 10KM Moteris M Kaišiadorys Lietuva 3 Kaišiadorys bėga
1044  Paulius Augulis 10KM Vyras Vilnius Lietuva 3 Begomo klubas
1043  Giedrė Andziulytė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 5
1042  Povilas Butkevičius 10KM Vyras Kaunas Lietuva 10 LBMA
1041  Ineta Ruminavičienė 10KM Moteris S Kauno r. Lietuva 5 VIGJA
1040  Deimantė Boreišaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 Devbridge
1039  Justė Bukšnytė 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1038  Marius Dzidolika 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Dzido
1037  Kornelijus Glinskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Devbridge
1036  Tadas Bytautas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1035  Paulius Stankevičius 10KM Vyras M Kaunas Lietuva 3
1034  Rolandas Augustinas 10KM Vyras M Kaunas Lietuva 3
1033  Jevgenijus Sokolovas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 5 Inline Hockey Kaunas
1032  Živilė Kavaliauskaitė 10KM Moteris L Kaunas Lietuva 3
1031  Ugne Augliene 10KM Moteris M Kaunas Lietuva 5 ŠešiosTrim
1030  Vilma Grunskienė 10KM Moteris M Kaunas Lietuva 3 I RUN LT
1029  Gediminas Davalga 10KM Vyras L Kaunas Lietuva 5
1028  Gintaras Kučinovas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1027  Donata Barauskienė 10KM Moteris XS Kaunas Lietuva 10
1026  Mantas Gudaitis 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 BBQ
1025  Vilma Lipinskienė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1024  Rolandas Lipinskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1023  Ingrida Gregerytė 10KM Moteris M Kaunas Lietuva 10 Origami runners
1022  Arnas Nesterovas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1021  Erika Astramskaitė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1020  Artūras Gribauskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1019  Zina Doviltytė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1018  Sigita Žemaitytė-Strazdė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
735  Goda Kacilevičiūtė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3 Kaunas2022
1016  Andrius Bareiša 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3 Šešios trim
1015  Aurelija Kazlauskienė 10KM Moteris M Kauno r. Lietuva 3
1014  Austė Janušauskaitė 10KM Moteris M Kaišiadorys Lietuva 3 RunFace VaSti
1013  Jonas Žemaitaitis 10KM Vyras XL Kaunas Lietuva 3
1012  Inga Vainorė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1011  Rima Juonytė 10KM Moteris Kaunas Lietuva 3
1010  Adas Kurauskas 10KM Vyras Kaunas Lietuva 3
1009  Marija Muraškaitė 10KM Moteris M Kaunas Lietuva 3
1008  JUSTINA MAROZIENĖ 10KM Moteris Panevėžys Lietuva 3 Bėgimo klubas
1007  Viktorija Mongirdaitė 10KM Moteris S Kaunas Lietuva 3 Hollister Lietuva
1006  Evelina Sargiūnienė 10KM Moteris Panevėžys Lietuva 3 Bėgimo klubas
1004  Erika Matiejūnaitė 10KM Moteris Vilnius Lietuva 5
1003  Lukas Ruseckis 10KM Vyras M Kaunas Lietuva 3 Aleksoto bėgimo klubas
1307  Lina Nakrienė 10KM Moteris S Kaunas Lietuva 3
1001  Laura Bunevičiūtė 10KM Moteris Vilnius Lietuva 3 Bėgimo klubas
BENU vaistinė
Affidea klinika
TAU radijas
Agathum
Saulės grūdas
AUGA
BENU vaistinė
Birutė natūralus mineralinis vanduo
Šešios Trim
HELL energy drink
ME2U
Litdent
BENU vaistinė
BF-esse
Compeed
Kiutsi
Pulsaar
Topicrem
Stop Stress
BENU vaistinė