Dalyvio krepšelis

Norime informuoti, kad šiuo metu jau yra pasiektas planuotas dalyvių limitas. Apgailestaujame, bet 5 km dalyviams, kurių numeris bus didesnis nei 785 ir 10 km dalyviams, kurių numeris bus didesnis nei 1305 - dalyvio krepšelio nebeturėsime

BENU Vaistinė

BENU Vaistinė siųs linkėjimus su žurnalu „Laikas sau”, kur kalbama apie stiprybę, palaikymą ir svarbią meilę. Taip pat rasite natūralius augalinio pagrindo „Livsane” ledinukus, kurie padės nuo kosulio ir užkimimo. Šie ledinukai yra itin skanūs ir visai be cukraus!

Topicrem Lietuva

Šąlant orams - labai svarbu rūpintis savo oda, todėl #TOPICREM dovanoja drėkinamojo veido ir kūno kremų mėginukus.
Topicrem Lietuva - prancūzų dermatologinė kosmetika visai šeimai, kuri užtikrina 24 valandų odos drėkinimą bei padeda spręsti konkrečias odos problemas: odos jautrumą, paraudimą, sudirgimą, pažeidimus, aknę, išsausėjimą. TOPICREM tinka kūdikiams, vaikams, suaugusiesiems, visai šeimai. Saugu, efektyvu, patikima ir patikrinta dermatologų! Atostogos ir malonūs ritualai Jūsų odai.

Magvit B complex

Magvit B complex stiprins mūsų kūną ir protą! Tai maisto papildas, kurio sudėtyje esantis magnis padeda mažinti pavargimo jausmą bei nuovargį, padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir normalią raumenų funkciją! Primename, kad maisto papildas nepakeičia pilnavertiškos ir subalansuotos mitybos. Bet gali tapti itin reikšminga jos dalimi.

Livol Multi

Livol Multi siunčia meilę mažiesiems! Tai vitaminai vaikams, kurie kasdienę mitybą papildo vitaminų bei mineralų deriniais ir yra praturtinti vitaminu D. „Skandinaviška kokybė ir visavertė subalansuota sudėtis imunitetui stiprinti – štai dėl ko milijonai žmonių pasitiki „Livol Multi“!”,- sako rėmėjai!

Maxim

Po bėgimo - tai tikras rojaus kąsnelis! „Maxim” yra platus įvairių sporto šakų profesionalams ir mėgėjams skirtų produktų asortimentas, padėsiantis tinkamai subalansuoti savo mitybą, pasiekti maksimalių treniruočių rezultatų ir įveikti visus iššūkius! „Maxim“ yra puikus ekspertas. Kad ir kokią sporto šaką išsirinksite, kad ir kokia jūsų fizinė būklė! Sveikas skanumas, kuris suteikia energijos..ar gali būti geriau?

Milka

Visų dalyvių lauks gausus dovanėlių rinkinys nuo Milka. Visuomet svarbu nusiteikimas ir gera nuotaika. Belaukiant starto jums nuotaiką pakels naujieji "Milka Crunchy Break" sausainiai. "Milka Crunchy Break" – traškūs sausainiai su švelniu šokolado įdaru. Puikus pasirinkimas jūsų saldžiai akimirkai!

Žolynėlis

Natūralių arbatų karaliai Žolynėlis lepins mus žolelių arbata „RELAX” su kanapėmis. Ši arbata leis nurimti ir atsipalaiduoti po bėgimo, bei bus nuostabus porininkas tikriems iki sielos gilumų pokalbiams su mylima moterimi, kuriai reikia Jūsų rankos ir paramos.

BENU vaistinė
Topicrem
Fuldataler
Škoda
Kauno diena
Ruukki
BENU vaistinė
Iniciatyvos Kaunui
Happspace
Happspace
Agathum
Kaunas
Kaunas
BENU vaistinė
Laimos gėlės
Eglės sanatorija
Maxim
Cremiu cake studio
Livol Multi
Magvit B complex
Milka
Purified
BENU vaistinė