Dalyviai

Nr. Vardas, pavardė Distancija Lytis Marškinėliai Miestas Šalis Parama Klubas/organizacija
2201  Barbora Savodnikaitė 400m Moteris Vilnius Lietuva Squadra Tubi
2200  Gabriela Valaitytė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2199  Simonas Savodnikas 400m Vyras Vilnius Lietuva Squadra Tubi
2197  Kasparas Juozapaitis 400m Vyras Kaunas Lietuva BENU
2198  Matas Kairiūkštis 400m Vyras Kaunas Lietuva
2195  Gerardas Migonis 400m Vyras Kaunas Lietuva
2196  Ema Bertašavičiūtė 400m Moteris Kaunas Lietuva Kauno Triatlono Klubas
2194  Mila Platūkytė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2193  Jogailė Kravcova 400m Moteris Kaunas Lietuva
2192  Rusnė Kravcova 400m Moteris Kaunas Lietuva
2191  Elija Aleknaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2190  Leticija Migonytė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2189  Atlantė Aleknaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2188  Gabija Nakrytė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2187  Milda Visockaitė 400m Moteris Kauno r. Lietuva -
2186  Daugirdas Čeponis 400m Vyras Kaunas Lietuva
2185  Agota ČIČELYTĖ 400m Moteris Kaunas Lietuva
2184  Inta Bacevičiūtė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2183  Vasarė Barauskaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva Eivena
2182  Goda Stabrauskaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2181  Matas Stabrauskas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2180  Adomas Jonika 400m Vyras Vilnius Lietuva
2178  Arina Goriunova 400m Moteris Vilnius Lietuva JAP
2177  Emelita Andriuškaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2176  Julija Goriunova 400m Moteris Vilnius Lietuva JAP
2175  Paulina Ivancova 400m Moteris Vilnius Lietuva JAP
2174  Dominykas Siaurusiavicius 400m Vyras Kaunas Lietuva
2173  Kotryna Račkaitytė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2172  Patricija Pocevičiūtė 400m Moteris Kaunas Lietuva BENU
2171  Domas Mažeika 400m Vyras Kaunas Lietuva
2170  Arijus Bauža 400m Vyras Kaunas Lietuva Benu vaistinė
2169  Laura Augūnaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2168  Meda Auglyte 400m Moteris Kaunas Lietuva ŠešiosTrim
2167  Adomas Vaitilas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2166  Idilė Rimdeikaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2165  Liucija Kvietkauskaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2164  Titas Arbočius 400m Vyras Kaišiadorių r. Lietuva
2163  Pijus Arbočius 400m Vyras Kaišiadorių r. Lietuva
2162  Luknė Valaitytė 400m Moteris Vilnius Lietuva
2161  Tauras Šurkus 400m Vyras Kaunas Lietuva
2179  Adriana Labutytė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2160  Elzė Mickevičiūtė 400m Moteris Kaunas Lietuva Trijų mergelių klubas
2159  Vytautas Murauskas 400m Vyras Kauno r. Lietuva
2158  Augustė Bružaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva Garliavos Jonučių progimnazija
2157  Erika Loginaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2156  Emilija Loginaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2155  Vakaris Kursevičius 400m Vyras Kaunas Lietuva
2154  Nomeda Kursevičiūtė 400m Vyras Kaunas Lietuva
2153  Martynas Kursevičius 400m Vyras Kaunas Lietuva
2152  Adrijus BURNEIKA 400m Vyras Kaunas Lietuva
2151  Aurima Stankūnienė 400m Moteris Kaunas Lietuva BENU
2150  Austra Stankūnaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva BENU
2149  Ainė Stankūnaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva BENU
2148  Saulė Mocevičiūtė 400m Moteris Kaunas Lietuva Hollister
2147  Brigita Bagdanavičiūtė 400m Moteris Kaunas Lietuva Kauno BMK
2146  Monika Bagdanavičiūtė 400m Moteris Kaunas Lietuva Kauno BMK
2145  Justas Laurikaitis 400m Vyras Kaunas Lietuva
2144  Gabija Kačinskaitė 400m Moteris Kauno r. Lietuva Kauno rajono dziudo klubas "Cunami"
2143  Simas Kačinskas 400m Vyras Kauno r. Lietuva NKA, šokių namai "Špagatas"
2142  Miglė Kačinskaitė 400m Moteris Kauno r. Lietuva
2141  Nidas Locnys 400m Vyras Kaunas Lietuva
2140  Domilas Locnys 400m Vyras Kaunas Lietuva
2139  Luknė Gedeikytė 400m Moteris Kaunas Lietuva Kauno BMK
2137  Benas Armalas 400m Vyras Kaunas Lietuva Fon ORMAL
2136  Gustė Žiemelytė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2135  Vitas Žiemelis 400m Vyras Kaunas Lietuva
2138  Patricija Gusiniauskaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2134  Patricija Petrulevičiūtė 400m Moteris Kauno r. Lietuva Bėgantis žmogus
2133  Ugnė Skinderaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2132  Ingrida Tarasevičienė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2131  Elzė Tarasevičūtė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2130  Karolis Kedainis 400m Vyras Kaunas Lietuva
2129  Povilas Kedainis 400m Vyras Kaunas Lietuva
2128  Gabija Junaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2127  Robertas Junas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2126  Preila Stojanaite 400m Moteris Kaunas Lietuva Siaip sau
2125  Egle Stojaniene 400m Moteris Kaunas Lietuva Siaip sau
2124  Arnas Liaukus 400m Vyras Marijampolė Lietuva
2123  Aidas Milius 400m Vyras Vilnius Lietuva
2122  Rugilė Janulytė 400m Moteris Jurbarko r. Lietuva
2121  Povilas Kučinovas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2120  Kristupas Vildžiūnas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2119  Lukas Miklušis 400m Vyras Kaunas Lietuva Kovas
2118  Jokūbas Jankevičius 400m Vyras Kaunas Lietuva BENU
2117  Emilija Butkutė 400m Moteris Kaunas Lietuva BENU
2116  Vasarė Ambutavičiūtė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2115  Meda Ambutavičiūtė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2114  Ąžuolas Kolomyjskas 400m Vyras Kaunas Lietuva BENU
2113  Austėja Karpavičiūtė 400m Moteris Kaunas Lietuva BENU
2112  Viltė Maigytė 400m Moteris Vilnius Lietuva
2111  Urtė Maigytė 400m Moteris Vilnius Lietuva
2110  Matas Medonas 400m Vyras Kaunas Lietuva BENU
2109  Paulina Barauskaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2108  Žemyna Barauskaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2107  Liepa Rulevičiūtė 400m Moteris Trakai Lietuva
2106  Lukas Aras Legota 400m Vyras Kaunas Lietuva
2105  Rugilė Čepkauskaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2104  Ema Namajunaite 400m Moteris Kaunas Lietuva
2103  Ugnė Penikaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2102  Justas Penikas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2101  Benas MUSTEIKIS 400m Vyras Kaunas Lietuva
2100  Adriana Aganauskaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2099  Jokūbas Pankūnas 400m Vyras Kėdainiai Lietuva
2098  Eividas Jasukaitis 400m Vyras Kaunas Lietuva LSMU KL
2097  Liepa Linkevičiūtė 400m Moteris Kaunas Lietuva Squadra Tubi
2096  Juozapas Linkevičius 400m Vyras Kaunas Lietuva Squadra Tubi
2095  Matas Stočkūnas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2094  Medardas Pelenis 400m Vyras Kaunas Lietuva Kauno l/d Pasaka
2093  Danielius Balta 400m Vyras Kaunas Lietuva Budoka
2092  Laimonas Adomaitis 400m Vyras Kaunas Lietuva
2091  Erika Adomaitytė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2090  Jokūbas Karvelis 400m Vyras Kaunas Lietuva
2089  Dovydas Karvelis 400m Vyras Kaunas Lietuva
2088  Justas Maskoliūnas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2087  Jonas Malasevicius 400m Vyras Kaunas Lietuva
2086  Nerijus Malasevicius 400m Vyras Kaunas Lietuva
2085  Meda Stankūnaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva Stankūnų šeima
2084  Nedas Stankūnas 400m Vyras Kaunas Lietuva Stankūnų šeima
2202  Jonė Murauskaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2082  Tadas Nėnius 400m Vyras Kaunas Lietuva BENU
2081  Milda Nėniūtė 400m Moteris Kaunas Lietuva BENU
2080  Natalija Kuznicovaitė 400m Moteris Alytus Lietuva Prasibėgam? Prasibėgam!
2079  Erikas Kuznicovas 400m Vyras Alytus Lietuva Prasibėgam? Prasibėgam!
2078  Eiva Velbasyte 400m Moteris Prienai Lietuva
2077  Milda Sabaitytė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2076  Goda Sabaitytė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2075  Luka Damidavičiūtė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2074  Benas Marcinkevičius 400m Vyras Kaunas Lietuva Mink Taką
2073  Kptryna Jonauskaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2072  Ugnius Urbonavičius 400m Vyras Kaunas Lietuva BENU
2071  Paula Juškytė 400m Vyras Kaunas Lietuva UAB
2070  Matas Jasiulevičius 400m Vyras Kaunas Lietuva UAB
2069  Tėja Levinskaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2068  Martynas Levinskas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2067  Ąžuolas Jankauskas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2066  Joris Jankauskas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2065  Austėja Dikinytė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2064  nojus vasiliauskas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2063  Arnas Pestrikovas 400m Vyras Kaunas Lietuva Karate klubas “Osu”
2062  Ignas Lekauskas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2061  Simas Lekauskas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2060  Adrija Šeštokė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2058  Rėjus Karvelis 400m Vyras Kaunas Lietuva
2059  Karolis Viršila 400m Vyras Vilnius Lietuva
2057  Dominyka Mikolainytė 400m Moteris Kaunas Lietuva BENU
2056  Jokūbas Mikolainis 400m Vyras Kaunas Lietuva BENU
2055  Milda Sakalauskaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2054  Adomas Sakalauskas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2053  Jonas Jonika 400m Vyras Kaunas Lietuva Kauno kiokušin karate klubas "OSU"
2052  Elzė Jonikaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva Kauno kiokušin karate klubas "OSU"
2051  Kotryna Bilziukevičiūtė 400m Moteris Kaunas Lietuva Karatė klubas Osu
2050  Žiedė Papievytė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2049  Lukas Litvinavičius 400m Vyras Kaunas Lietuva
2048  Aras Gudaitis 400m Vyras Kaunas Lietuva
2047  Gabrielė Solomachina 400m Moteris Kaunas Lietuva
2046  Augustinas Drėgva 400m Vyras Kaunas Lietuva
2045  Kristupas Jarošius 400m Vyras Kaunas Lietuva 2.06
2044  Martyna Stundytė 400m Moteris Kaunas Lietuva STUNDŽIAI
2043  Fausta Lukošiūnaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva 2.06
2042  Miglė Stundytė 400m Moteris Kaunas Lietuva STUNDŽIAI
2041  Meda Stundytė 400m Moteris Kaunas Lietuva STUNDŽIAI
2040  Ana subbotina 400m Moteris Kaunas Lietuva
2039  Atėnė Reklaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2038  Nojus Paulauskis 400m Vyras Kaunas Lietuva
2037  Mėta Dembinskytė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2036  Ignėja Rimavičiūtė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2035  Ieva Afanasjevaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2034  Tomas Maldutis 400m Vyras Kaunas Lietuva Kauno BMK
2033  Aurimas Maldutis 400m Vyras Kaunas Lietuva Kauno BMK
2032  Neilas mockus 400m Vyras Kaunas Lietuva
2031  Naomi guogaite 400m Moteris Kaunas Lietuva
2030  Miglė Kabelinskaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva "eComp"
2029  Kiril Vizulas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2028  Leah Vizule 400m Moteris Kaunas Lietuva
2027  Raimondas Karpavičius 400m Vyras Kaunas Lietuva BENU
2026  Urte venckute 400m Moteris Kaunas Lietuva
2025  Kimberli kolobovaite 400m Moteris Kaunas Lietuva
2024  Justas Grėbliauskas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2023  Neila Savickaitė 400m Moteris Jonava Lietuva BENU
2022  Nikolė Kazakevičiūtė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2021  Marija Gavėnaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2020  Noela Maciulevičiūtė 400m Moteris Kaunas Lietuva VIP
2019  Goda Adukonytė 400m Moteris Kaišiadorys Lietuva Kaišiadorys bėga
2018  Gabija Adukonytė 400m Moteris Kaišiadorys Lietuva Kaišiadorys bėga
2017  Justas Sabas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2016  Vytenis Sabas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2015  Kajus Lotakas 400m Vyras Kaišiadorių r. Lietuva Kaišiadorys bėga
2014  Kristupas Mockaitis 400m Vyras Kaunas Lietuva
2013  Kasparas Mockaitis 400m Vyras Kaunas Lietuva
2012  Domas Kučinskas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2011  Vytautė Grunskytė 400m Moteris Kaunas Lietuva I RUN LT
2010  Luka Jatužytė 400m Moteris Kaunas Lietuva Kauno Bmk
2009  Markas Čepulis 400m Vyras Kaunas Lietuva
2008  Einoras Jasukaitis 400m Vyras Kaunas Lietuva
2007  Timas Blažauskas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2006  Amanda Blažauskaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2005  Eglė Liškauskaitė 400m Moteris Marijampolė Lietuva Bėgimo klubas
2004  Gertrūda Savulionytė 400m Moteris Kaunas Lietuva Origami runners
2003  Lukas Salemonas 400m Vyras Kaunas Lietuva
2002  Lėja Čiapaitė 400m Moteris Kaunas Lietuva
2001  Timas Valukonis 400m Vyras Marijampolė Lietuva
BENU vaistinė
Affidea klinika
TAU radijas
Agathum
Saulės grūdas
AUGA
BENU vaistinė
Birutė natūralus mineralinis vanduo
Šešios Trim
HELL energy drink
ME2U
Litdent
BENU vaistinė
BF-esse
Compeed
Kiutsi
Pulsaar
Topicrem
Stop Stress
BENU vaistinė