REZULTATAI 2019 - VYRAI 10KM

   Vieta    Grupė    Vardas, pavardė    Klubas, miestas    Laikas    Min/km    Atsilikimas
1 V10 Budavičius Lukas F.O.C.U.S. running 33:37 3:30
2 V10 Skinulis Aurimas 33:58 3:32 0:21
3 V10 Dargužis Edvinas 35:37 3:43 2:00
4 V10 Muralis Virgilijus 36:02 3:45 2:25
5 V10 Totilas Vidas Kauno bmk 36:51 3:50 3:14
6 V10 Kazlauskas Alfonsas VDU 37:20 3:53 3:43
7 V10 Fomkinas Erikas Kauno maratono klubas 37:21 3:53 3:44
8 V10 Ruseckas Domas 37:52 3:57 4:14
9 V10 Šulčius Renatas AXIOMA Metering 37:58 3:57 4:20
10 V10 Čižinauskas Vytis 38:04 3:58 4:27
11 V10 Ališauskas Andrius Kauno BMK 38:08 3:58 4:31
12 V10 Statkus Andrius Bėgimo klubas 38:53 4:03 5:16
13 V10 Čepenko Dmitrijus SPARTA 39:02 4:04 5:24
14 V10 Drūlia Mantas Kauno maratono klubas 39:03 4:04 5:26
15 V10 Ulevičius Linas 39:13 4:05 5:36
16 V10 Križinauskas Nerijus 39:52 4:09 6:15
17 V10 Povilaika Remigijus Judėjimo Guru 40:00 4:10 6:23
18 V10 Gudauskas Jonas Žingsnis link savęs 40:14 4:12 6:37
19 V10 Vaitkevičius Paulius 40:31 4:13 6:53
20 V10 Nausėdas Rokas 40:51 4:15 7:14
21 V10 Šileikis Rimantas VIP 41:07 4:17 7:30
22 V10 Garbačiūnas Vaidas Kauno BMK 41:21 4:19 7:44
23 V10 Mazauskas Tautvydas 41:36 4:20 7:59
24 V10 Urnikis Marius SMK 41:50 4:21 8:13
25 V10 Alekna Dangiras Ikigai 41:52 4:22 8:14
26 V10 Rabij Andrejus 41:57 4:22 8:19
27 V10 Bilotas Arunas 41:59 4:22 8:21
28 V10 Kabašinskas Simonas 41:59 4:22 8:22
29 V10 Neverauskas Gytis Aleksoto bėgimo klubas 42:09 4:23 8:31
30 V10 Širvaitis Marijus SportGate 42:10 4:24 8:32
31 V10 Navickas Saulius Bėgimo klubas 42:21 4:25 8:44
32 V10 Gudaitis Mantas BBQ 42:22 4:25 8:44
33 V10 Samajauskas Aivijus 42:23 4:25 8:46
34 V10 Mačys Regimantas Maratonas 42:35 4:26 8:58
35 V10 Stankevicius Dainius BENU vaistinė 42:42 4:27 9:05
36 V10 Narkus Gytautas Šokio namai Špagatas 42:53 4:28 9:16
37 V10 Džiaugys Manvydas Šešios trim 43:03 4:29 9:26
38 V10 Orlovas Andrius 43:10 4:30 9:33
39 V10 Bilevičius Evaldas 43:11 4:30 9:34
40 V10 Grigėnas Kęstutis Kauno maratono klubas 43:16 4:30 9:39
41 V10 Jankauskas Audrius Asketas 43:25 4:31 9:48
42 V10 Treinys Žilvinas IKIGAI team 43:28 4:32 9:51
43 V10 Bogušas Arūnas Fuldataler 43:43 4:33 10:06
44 V10 Urnikis Mantas 43:54 4:34 10:17
45 V10 Bložė Gytis 43:58 4:35 10:21
46 V10 Šaudys Virginijus A. Skinulio treniravimo sistemos 44:01 4:35 10:24
47 V10 Nizevičius Linas 44:05 4:36 10:28
48 V10 Šatinskas Arnoldas Aplenk Meinart 44:07 4:36 10:29
49 V10 Meldaikis Žilvinas 44:07 4:36 10:29
50 V10 Ivanovas Olegas IKIGAI team 44:09 4:36 10:31
51 V10 Lukoševičius Aistis R1 Lithuania 44:10 4:36 10:32
52 V10 Petkevičius Mindaugas DIPSIUKAS 44:15 4:37 10:38
53 V10 Monkevičius Marius KAIŠIADORYS BĖGA 44:17 4:37 10:39
54 V10 Musteikis Tomas 44:18 4:37 10:41
55 V10 Krikzda Rolandas Kaisiadorys bega 44:19 4:37 10:42
56 V10 Reketis Jonas 44:20 4:37 10:43
57 V10 Olchovik Romas Lemeras; Capital Runners 44:22 4:37 10:45
58 V10 Mertinkaitis Matas Kaišiadorys Bėga 44:28 4:38 10:51
59 V10 Čereška Nerijus Gran Turismo 44:36 4:39 10:58
60 V10 Ruseckis Lukas Aleksoto bėgimo klubas 44:50 4:40 11:12
61 V10 Tautkevičius Karolis Fuldataler 44:53 4:41 11:15
62 V10 Kuprys Andrius Rimti Projektai 44:53 4:41 11:16
63 V10 Jakštas Gediminas 44:55 4:41 11:17
64 V10 Vasiliauskas Domas 45:05 4:42 11:28
65 V10 Girdzevičius Dalius SISTEMIS UAB 45:12 4:43 11:34
66 V10 Svipas Laurynas Kauno plaukimo mokykla 45:13 4:43 11:36
67 V10 Daulius Gintautas 45:19 4:43 11:41
68 V10 Didvalis Tadas Jaunimo linija 45:43 4:46 12:06
69 V10 Amosejevas Karolis 45:48 4:46 12:11
70 V10 Martinavičius Edgaras 45:58 4:47 12:20
71 V10 Kučinovas Gintaras 46:13 4:49 12:36
72 V10 Jencius Mindaugas 46:20 4:50 12:42
73 V10 Kalvaitis Donatas 46:20 4:50 12:42
74 V10 Žiužnys Gabrielius Kaišiadorys BĖGA 46:23 4:50 12:46
75 V10 Černiauskas Ignas Aleksoto bėgimo klubas 46:28 4:50 12:50
76 V10 Petkevičius Gintautas RunFace VaSti 46:32 4:51 12:55
77 V10 Laskauskas Rimantas Meinart ANIMATION Studio 46:42 4:52 13:04
78 V10 Martišauskas Donatas 46:43 4:52 13:05
79 V10 Karpinskis Aleksandras Kauno BMK 46:43 4:52 13:05
80 V10 Markevičius Jonas 46:44 4:52 13:07
81 V10 Moroz Ernest 46:56 4:53 13:18
82 V10 Jankauskas Martynas 47:11 4:55 13:34
83 V10 Kelmelis Armandas 47:16 4:55 13:39
84 V10 Požereckis Redas 47:19 4:56 13:41
85 V10 Košys Benas 47:19 4:56 13:42
86 V10 Gadliauskas Vytautas Jonavos BK Maratonas 47:21 4:56 13:44
87 V10 Ilionis Giedrius 47:28 4:57 13:51
88 V10 Radzevičius Edvinas Žalgirio garbės klubas 47:36 4:58 13:59
89 V10 Sakalauskas Mantas 47:47 4:59 14:10
90 V10 Šerpytis Mindaugas VDU 47:49 4:59 14:12
91 V10 Ulinskas Vladas VIP run 47:56 5:00 14:18
92 V10 Tautkevičius Vytautas Fuldataler 47:59 5:00 14:22
93 V10 Kazakevicius Egidijus 48:20 5:02 14:42
94 V10 Mirskis Vainius 48:34 5:04 14:56
95 V10 Chvainickas Marius Lietuvos kariuomenė 48:38 5:04 15:01
96 V10 Genys Kęstutis 48:40 5:04 15:03
97 V10 Puzneckis Marius 48:43 5:04 15:05
98 V10 Rimkus Tomas Kaunieciams.lt 48:44 5:05 15:07
99 V10 Švarcas Martynas VDU 48:45 5:05 15:08
100 V10 Bružas Domantas 48:47 5:05 15:10
101 V10 Šulcas Vytautas Ave Vita 48:48 5:05 15:10
102 V10 Liškauskas Mindaugas Bėgimo Klubas 48:49 5:05 15:11
103 V10 Sakalauskas Julius 48:50 5:05 15:12
104 V10 Valentis Kajus 48:59 5:06 15:21
105 V10 Šidlauskas Donatas 48:59 5:06 15:21
106 V10 Zaranka Klemensas 49:09 5:07 15:31
107 V10 Dainys Martynas 49:23 5:09 15:46
108 V10 Petniūnas Aidas AXIOMA Metering 49:44 5:11 16:07
109 V10 Gribauskas Artūras 49:48 5:11 16:11
110 V10 Alekna Paulius 49:53 5:12 16:15
111 V10 Lapė Rūtenis Kauno karatė kiokušin klubas 49:58 5:12 16:20
112 V10 Globys Saulius Bėgimo klubas 50:05 5:13 16:27
113 V10 Dambrauskas Joris KTU Gimnazija 50:17 5:14 16:40
114 V10 Kurauskas Adas 50:17 5:14 16:40
115 V10 Gaivenis Nerijus Balkunu taxi :) 50:49 5:18 17:11
116 V10 Aleksiejenko Romanas 50:49 5:18 17:12
117 V10 Čerkesas Mantas 50:51 5:18 17:14
118 V10 Bartkus Raimondas 50:54 5:18 17:16
119 V10 Živatkauskas Andrius BROSTA 51:02 5:19 17:25
120 V10 Kriaučiūnas Giedrius BROSTA 51:03 5:19 17:25
121 V10 Gedvilas Andrius BENU vaistinė 51:08 5:20 17:30
122 V10 Paulėkas Erlandas 51:11 5:20 17:33
123 V10 Jankaitis Mantas 51:18 5:21 17:40
124 V10 Vasilevicius Egidijus 51:35 5:22 17:57
125 V10 Kriščiūnas Mykolas Jaunimo linija 51:55 5:24 18:17
126 V10 Ališauskas Virmantas 51:56 5:25 18:18
127 V10 Klešnieks Linards VIP 52:02 5:25 18:25
128 V10 Buytenhek Lennert 52:19 5:27 18:42
129 V10 Aušra Dovydas 52:27 5:28 18:50
130 V10 Bareiša Andrius 52:47 5:30 19:10
131 V10 Burba Edmundas Top Exchange 52:52 5:30 19:14
132 V10 Mockus Donatas Kauno Triatlono Klubas 53:00 5:31 19:22
133 V10 Želionis Alfredas Simonas Kauno maratono klubas 53:01 5:31 19:24
134 V10 Totorius Tomas 53:04 5:32 19:26
135 V10 Grybauskas Rokas 53:11 5:32 19:34
136 V10 Lukošius Aurimas NAOS-BIODERMA-ESTHEDERM 53:12 5:33 19:35
137 V10 Aladaitis Martynas 53:16 5:33 19:38
138 V10 Jurkonis Marius 53:18 5:33 19:41
139 V10 Gutauskas Aurelijus 53:21 5:34 19:44
140 V10 Skersys Aurimas I RUN LT 53:22 5:34 19:45
141 V10 Matekonis Arnas 53:50 5:36 20:12
142 V10 Tenenė Eitvydas 53:51 5:37 20:14
143 V10 Kiškiūnas Stasys 54:39 5:42 21:01
144 V10 Stukas Martynas 54:45 5:42 21:08
145 V10 Urbonas Nerijus 54:48 5:43 21:10
146 V10 Kasperavičius Kastytis 54:48 5:43 21:11
147 V10 Kazlauskas Marius VIP 54:51 5:43 21:13
148 V10 Pivorius Arunas 55:02 5:44 21:25
149 V10 Skardžius Mindaugas 55:07 5:45 21:30
150 V10 Bauža Vitalijus BENU vaistinė 55:14 5:45 21:36
151 V10 Klimavičius Jurgis 55:20 5:46 21:43
152 V10 Bijūnaitis Aivaras 55:28 5:47 21:51
153 V10 Stravinskas Vaidas Juokaunu 55:32 5:47 21:55
154 V10 Šatkus Mindaugas ŠešiosTrim 55:42 5:48 22:04
155 V10 Budrys Vitalijus 55:44 5:48 22:07
156 V10 Barzdys Edmundas 56:06 5:51 22:28
157 V10 Balčiūnas Giedrius Best Team Init 56:16 5:52 22:39
158 V10 Samaška Linas Robinzonada Adventure Team 56:18 5:52 22:41
159 V10 Samušis Karolis 56:39 5:54 23:02
160 V10 Dambrauskas Žilvinas LSMU 56:57 5:56 23:20
161 V10 Petrauskas Artūras 57:22 5:59 23:45
162 V10 Skinkys Sigitas Superherojų 57:26 5:59 23:49
163 V10 Kemežys Edgaras 1:01:58 6:27 28:21
164 V10 Kulbis Eimantas Kauno BMK 1:02:45 6:32 29:08
165 V10 Vyšniauskas Robertas Kauno BMK 1:02:46 6:32 29:08
166 V10 Ramanauskas Justas VA 1:03:07 6:35 29:30
167 V10 Martinkevičius Audrius 1:05:15 6:48 31:37
168 V10 Letukas Laurynas BBQ 1:11:49 7:29 38:11
V10 Reznikas Liudas DNS
V10 Vyšniauskas Povilas UAB SEB investicijų valdymas DNS
V10 Šeškauskis Regimantas SEB Investicijų Valdymas DNS
V10 Mackonis Sigitas DNS
V10 Aniulis Donatas DNS
V10 Aganson Dovydas Aplenk Meinart DNS
V10 Gaidys Rytis BENU vaistinė DNS
V10 Šimkonis Saulius UAB Gigasta DNS
V10 Valiukonis Mantas DNS
V10 Norvydas Simonas Jonas DNS
V10 Greviškis Eimantas Avion Express DNS
BENU vaistinė
Affidea klinika
TAU radijas
Agathum
Saulės grūdas
AUGA
BENU vaistinė
Birutė natūralus mineralinis vanduo
Šešios Trim
HELL energy drink
ME2U
Litdent
BENU vaistinė
BF-esse
Compeed
Kiutsi
Pulsaar
Topicrem
Stop Stress
BENU vaistinė