REZULTATAI 2020 - MOTERYS 10KM

   Vieta    Grupė    Vardas, pavardė    Klubas, miestas    Laikas    1 ratas    2 ratas    3 ratas    4 ratas
1 M10 ŽŪSINAITĖ-NEKRIOŠIENĖ Vaida Kauno maratono klubas 0:36:36.1 9:00 9:18 9:16 9:00
2 M10 BYTAUTIENĖ Monika Kauno maratono klubas 0:36:42.0 9:00 9:16 9:18 9:06
3 M10 KANČYTĖ Loreta Origami runners 0:37:54.9 9:18 9:33 9:33 9:29
4 M10 VAITULEVICIUTE Jone 0:39:56.7 9:38 10:00 10:16 10:00
5 M10 DRAZDAUSKAITĖ Rasa 0:43:46.7 10:33 10:56 11:17 10:59
6 M10 RUTKAUSKAITĖ Kastė Million Steps 0:44:07.1 10:57 10:56 11:03 11:09
7 M10 JANUŠAUSKAITĖ Austė RunFace VaSti 0:45:13.2 10:50 11:19 11:33 11:29
8 M10 MILĖ Monika 0:46:26.2 11:13 11:34 11:46 11:51
9 M10 NEVERAUSKAITĖ Sigita Šešios Trim 0:47:54.0 11:19 12:20 12:05 12:07
10 M10 KOROTČENKOVIENĖ Inga ŠešiosTrim 0:49:04.4 11:56 12:16 12:33 12:17
11 M10 KUČINSKIENĖ Dovilė Šešios Trim 0:49:34.9 11:59 12:14 12:36 12:45
12 M10 ŠNIOKIENĖ Agnė 0:49:50.3 11:49 12:33 12:47 12:39
13 M10 VALANTIEJIENĖ Aistė Kauno BMK 0:50:53.5 12:06 12:29 13:07 13:09
14 M10 SKVARNAVIČIŪTĖ Evelina 0:52:00.5 11:03 12:08 15:08 13:40
15 M10 STANKIENĖ Aušra Tauragės BMK 0:52:18.6 13:36 13:13 12:59 12:29
16 M10 MONGIRDAITĖ Viktorija Hollister Lietuva 0:52:24.1 12:04 13:29 13:38 13:11
17 M10 VAINORĖ Inga 0:52:28.5 12:29 13:05 13:18 13:35
18 M10 URBUTYTĖ Simona SHORI karate mokykla 0:52:31.1 11:57 13:03 13:48 13:41
19 M10 KRASAUSKĖ Giedrė 0:52:34.6 12:28 13:09 13:38 13:19
20 M10 KAUBRIENĖ Daiva Tauragės BMK 0:52:40.2 13:32 13:13 13:04 12:49
21 M10 BOREIŠAITĖ Deimantė Devbridge 0:53:48.1 12:52 13:52 13:48 13:15
22 M10 MAIŽVILAITĖ Eglė 0:53:51.4 12:15 13:36 14:06 13:52
23 M10 SAKALAUSKIENĖ Renata Devbridge LT UAB 0:54:02.7 12:50 13:50 14:04 13:17
24 M10 SMILGEVIČIŪTĖ Simona 0:54:08.2 13:27 13:50 13:44 13:05
25 M10 ENDZIULIENĖ Dalia 0:54:14.7 13:00 13:31 14:00 13:42
26 M10 ASTRAMSKAITĖ Erika 0:54:16.6 12:29 13:45 14:14 13:46
27 M10 DANIELAITIENĖ Audronė Šeima 0:54:20.7 13:31 13:26 13:51 13:30
28 M10 JUZĖNAITĖ Ugnė 0:54:23.3 13:21 13:30 13:36 13:53
29 M10 MISEVIČIŪTĖ Daiva 0:55:00.5 13:13 13:18 14:07 14:20
30 M10 DOVILTYTĖ Zina 0:55:01.7 13:16 13:41 14:07 13:56
31 M10 BUNEVIČIŪTĖ Laura Bėgimo klubas 0:55:08.5 13:07 14:08 14:34 13:18
32 M10 BUKŠNYTĖ Justė 0:55:11.2 12:54 13:55 14:18 14:01
33 M10 BĖRONTAITĖ Simona 0:55:35.4 12:45 13:56 14:32 14:20
34 M10 MAŽEIKAITĖ Goda 0:55:37.1 13:06 13:53 14:31 14:05
35 M10 SURGUTSKAJA Natalja 0:55:41.3 12:50 14:20 15:09 13:20
36 M10 ŠALOMSKAITĖ Evelina 0:55:55.9 13:06 13:57 14:28 14:23
37 M10 MACKEVIČIŪTĖ Roberta 0:56:11.6 13:37 13:58 14:21 14:14
38 M10 BIMBIRYTĖ Jovita Delamode Baltics 0:56:20.6 13:00 14:17 15:40 13:22
39 M10 PAUŽAITĖ Evelina 0:56:47.6 13:17 14:11 14:44 14:34
40 M10 GREGERYTĖ Ingrida Origami runners 0:57:04.1 13:02 14:05 15:18 14:37
41 M10 JANULIENĖ Gitana 0:57:08.0 13:02 13:42 14:57 15:26
42 M10 GUDAITYTĖ Gintarė VIP 0:57:16.4 13:43 14:44 14:34 14:14
43 M10 GLOBIENĖ Kristina Bėgimo klubas 0:57:19.8 12:34 14:26 15:17 15:01
44 M10 RAMANAUSKAITE Egle 0:57:34.7 13:24 14:23 15:02 14:43
45 M10 STONKUTE Mintaute šešios trim 0:57:42.5 12:20 14:54 15:09 15:17
46 M10 VIŠINSKIENĖ Jolita Bėgimo klubas 0:57:50.2 13:03 14:25 15:20 15:00
47 M10 GAIDAMAVICIENE Renata 0:58:20.6 13:52 15:11 15:12 14:05
48 M10 KAČINSKIENĖ Giedrė 0:58:27.0 15:14 15:05 14:26 13:41
49 M10 MAKAUSKIENĖ Jolanta 0:58:27.1 13:56 14:32 15:04 14:53
50 M10 DANIELIENĖ Raminta I RUN LT 0:58:30.2 13:26 14:42 15:18 15:03
51 M10 MACAITIENE Inga Tauragės bmk 0:58:35.9 14:35 14:33 14:56 14:30
52 M10 ŠETKUVIENĖ Vida Tauragės BMK 0:58:36.8 14:35 14:32 14:56 14:31
53 M10 JANUŠAUSKĖ Lina 0:58:46.8 14:14 14:41 15:08 14:41
54 M10 SLIVINSKIENĖ Jūratė Bėgimo klubas 0:58:47.6 13:45 14:42 15:10 15:08
55 M10 PAZDRAZDYTĖ Laura 0:58:51.4 13:28 14:27 15:40 15:15
56 M10 ZELBIENĖ Eglė Supermamytės 0:58:51.5 13:37 14:40 15:10 15:22
57 M10 ŠERNĖ Rasa Aplenkime vėžį 0:59:00.1 14:12 14:46 15:03 14:58
58 M10 SUTKUTE Justina 0:59:25.8 14:26 15:05 15:12 14:42
59 M10 IVANAUSKAITĖ Ramunė Stogaga 0:59:40.5 14:01 14:45 15:13 15:40
60 M10 AIDUKAITYTĖ Gabrielė CGP klinikos 0:59:52.3 14:48 15:13 14:52 14:56
61 M10 NENORTAITĖ Justin Šešios trim 1:00:07.4 13:40 15:03 15:43 15:40
62 M10 GRUNSKIENĖ Vilma I RUN LT 1:00:10.7 14:35 15:26 15:20 14:48
63 M10 ŠIMKUTĖ Iveta 1:00:11.0 14:06 15:17 15:31 15:15
64 M10 AUGLIENE Ugne ŠešiosTrim 1:00:26.5 13:51 15:17 15:53 15:24
65 M10 BUČINSKAITĖ Viktorija LSMU Kauno ligoninė 1:00:46.3 13:51 15:12 15:47 15:55
66 M10 KIJAUSKIENĖ Ineta Adampolis 1:00:49.4 14:14 15:29 15:34 15:31
67 M10 MAŽEIKAITĖ Aistė 1:00:50.6 15:03 15:16 15:21 15:09
68 M10 MAROZIENĖ Justina Bėgimo klubas 1:00:53.9 14:38 15:39 15:48 14:47
69 M10 STEPONAITYTĖ Airinė Bėgimo klubas 1:00:55.1 14:38 15:40 15:48 14:47
70 M10 SARGIŪNIENĖ Evelina Bėgimo klubas 1:00:56.1 14:41 15:39 15:48 14:47
71 M10 ADUKONIENĖ Nijolė Kaišiadorys BĖGA 1:01:02.4 14:23 15:36 15:53 15:08
72 M10 RUMINAVIČIENĖ Ineta VIGJA 1:01:10.7 14:08 15:08 15:43 16:10
73 M10 PAŠKEVIČIŪTĖ Faustina Adampolis 1:01:16.1 14:22 16:01 16:02 14:49
74 M10 GINEVIČIŪTĖ Agnė 1:01:17.6 14:21 14:50 17:16 14:49
75 M10 MURAŠKAITĖ Marija 1:01:23.5 14:01 15:41 15:54 15:46
76 M10 TALANSKIENE Jurgita 1:01:28.2 13:25 15:17 16:12 16:32
77 M10 GREIČIENĖ Dalia 1:01:32.3 13:15 14:57 15:56 17:22
78 M10 KOBEC Svetlana CGP klinikos 1:01:41.8 15:58 15:38 15:03 15:00
79 M10 JONAITYTE Justina 1:01:51.4 14:45 15:24 16:02 15:38
80 M10 BUDRIENE Vytaute Bėgimo klubas 1:02:01.1 14:25 15:18 15:59 16:17
81 M10 KORIZNAITĖ Gabrielė 1:02:06.4 14:27 15:28 16:05 16:04
82 M10 PLEIRYTĖ Gabrielė 1:02:12.6 14:24 15:31 15:51 16:24
83 M10 LIPINSKIENĖ Vilma 1:02:26.0 14:20 15:17 16:26 16:22
84 M10 JAŠČEMSKAITĖ Justina BENU 1:02:34.4 15:15 16:01 15:49 15:28
85 M10 LAPYTĖ Austėja 1:02:52.9 14:06 15:52 17:14 15:39
86 M10 MALDUTYTĖ Ramunė Kauno BMK 1:02:59.6 14:02 15:27 16:19 17:09
87 M10 KAVALIAUSKAITĖ Živilė 1:02:59.9 13:56 15:46 16:34 16:41
88 M10 ANDZIULYTĖ Giedrė 1:03:02.0 14:04 15:27 16:25 17:04
89 M10 LITVINAITĖ Milda 1:03:09.9 15:13 16:07 16:10 15:38
90 M10 VAITKŪNIENĖ Inga I RUN LT 1:03:30.8 15:01 16:01 16:20 16:07
91 M10 KUDZINSKAITĖ Paulina 1:03:39.6 14:52 15:58 16:13 16:35
92 M10 KACILEVIČIŪTĖ Goda Kaunas2022 1:03:56.3 14:17 15:56 16:38 17:04
93 M10 PETRAUSKAITĖ Vaiva 1:04:07.6 14:29 16:32 16:01 17:04
94 M10 KELPŠAITĖ Karolina 1:04:08.4 14:28 16:32 16:02 17:04
95 M10 VELIČKAITĖ Živilė 1:04:15.5 15:01 16:00 16:02 17:10
96 M10 ŠNIOKAITĖ Augustė 1:05:19.8 15:21 16:27 16:39 16:52
97 M10 KRASNICKAITĖ Rūta ŠešiosTrim 1:05:23.4 15:49 16:52 16:27 16:13
98 M10 ANDRIKEVIČIŪTĖ Sonata 1:05:27.1 15:08 16:46 17:07 16:25
99 M10 DASTIKAITĖ-VARANAVIČIENĖ Jūratė Adampolis 1:05:34.9 15:07 16:27 16:52 17:07
100 M10 ULEVIČIENĖ Virginija 1:05:44.9 15:17 16:23 17:02 17:02
101 M10 TARUTIENĖ Eglė WILBERGS 1:05:47.4 15:18 16:42 16:58 16:47
102 M10 MACIULEVIČIENĖ Sigita VIP 1:05:55.1 14:45 15:58 16:55 18:15
103 M10 SALTENIENE Vilma 1:05:56.1 16:09 16:24 16:46 16:35
104 M10 LENARTAVIČIŪTĖ Ieva BENU 1:06:14.9 14:49 16:42 17:05 17:37
105 M10 GEDMINAITĖ Jurgita 1:06:29.7 15:18 16:21 16:51 17:58
106 M10 STANKEVIČIENĖ Rūta Žolė 1:06:31.0 15:54 16:48 17:19 16:28
107 M10 MALIJONIENĖ Loreta 1:06:51.0 14:48 16:35 18:06 17:20
108 M10 JANUŠKAITĖ Karolina 1:07:02.2 16:04 15:59 17:04 17:54
109 M10 GEDVILAITĖ_BANIENĖ Jūratė 1:07:10.4 15:38 16:41 18:10 16:39
110 M10 ČIKOTAITĖ Karolina 1:07:30.6 15:57 16:43 17:27 17:22
111 M10 PALTANAVIČIŪTĖ Aistė 1:07:56.2 15:46 17:06 17:31 17:31
112 M10 BINKULĖ Erika 1:08:05.3 15:56 16:46 17:29 17:53
113 M10 ŽILINSKAITĖ Kristina 1:08:06.1 15:57 16:46 17:29 17:53
114 M10 PALAITYTĖ Paulė 1:10:24.7 15:43 17:09 18:40 18:51
115 M10 GLOBIENE Juste 1:10:30.8 14:45 16:56 18:45 20:04
116 M10 JUONYTĖ Rima 1:11:07.5 16:20 18:06 18:13 18:27
117 M10 TAKULINSKAITĖ Justė 1:11:35.5 16:17 18:27 18:27 18:23
118 M10 BUBNYTĖ Lauryna BK Dzūkija 1:11:51.0 15:50 16:52 21:41 17:26
119 M10 JELKINIENĖ Inga 1:11:55.3 16:12 17:48 18:33 19:21
120 M10 PUKEVIČIENĖ Toma 1:12:24.3 17:31 17:56 18:37 18:17
121 M10 ŽUKAUSKAITĖ Domantė 1:12:28.5 16:43 18:44 19:29 17:31
122 M10 DOHRING Leonie 1:13:13.9 16:32 18:19 19:08 19:14
123 M10 BAUŽAITĖ Augustė 1:13:18.6 14:45 17:19 20:36 20:37
124 M10 DIMŠIENĖ Diana 1:20:08.3 17:49 20:14 20:56 21:07
125 M10 ANDRIUŠKEVIČIENĖ Laura Pasitraukė 13:21
126 M10 ŽEMAITYTĖ-STRAZDĖ Sigita Pasitraukė 13:36
127 M10 BARAUSKIENĖ Diana Eivena Pasitraukė
128 M10 PETRAUSKAITĖ Ada Pasitraukė
BENU vaistinė
Affidea klinika
TAU radijas
Agathum
Saulės grūdas
AUGA
BENU vaistinė
Birutė natūralus mineralinis vanduo
Šešios Trim
HELL energy drink
ME2U
Litdent
BENU vaistinė
BF-esse
Compeed
Kiutsi
Pulsaar
Topicrem
Stop Stress
BENU vaistinė