REZULTATAI 2019 - MOTERYS 10KM

   Vieta    Grupė    Vardas, pavardė    Klubas, miestas    Laikas    Min/km    Atsilikimas
1 M10 Akmanavičiūtė Gitana 37:52 3:57
2 M10 Stašauskaitė Vilmantė Maratonas 39:37 4:08 1:45
3 M10 Višinskienė Jolita Bėgimo klubas 45:00 4:41 7:07
4 M10 Dapkuvienė Laura Maratonas 45:04 4:42 7:11
5 M10 Valantiejienė Aistė Kauno BMK 45:52 4:47 7:59
6 M10 Pušinaitė Jurgita Begimo klubas 46:04 4:48 8:11
7 M10 Juzėnaitė Ugnė 46:31 4:51 8:38
8 M10 Boreišaitė Deimantė Devbridge Group 47:09 4:55 9:16
9 M10 Vareikaitė Viktorija 47:15 4:55 9:23
10 M10 Sakalauskienė Renata Devbridge Group 47:32 4:57 9:39
11 M10 Kučinskienė Dovilė Šešios Trim 47:33 4:57 9:40
12 M10 Korotčenkovienė Inga ŠešiosTrim 47:33 4:57 9:40
13 M10 Boriak Oksana 48:02 5:00 10:09
14 M10 Plerpaitė Daiva 48:38 5:04 10:45
15 M10 Amankavičiūtė Meda 48:46 5:05 10:53
16 M10 Klešnieks Rasa VIP 48:49 5:05 10:56
17 M10 Tomaitė Svipienė Laura 48:50 5:05 10:57
18 M10 Antanavičienė Jūratė 49:12 5:08 11:19
19 M10 Morkeliunaitė Agne 49:32 5:10 11:39
20 M10 Maižvilaitė Eglė 49:55 5:12 12:02
21 M10 Jokubauskė Ieva Bėgimo klubas 50:00 5:13 12:07
22 M10 Jurevičė Aistė Urban gym 50:04 5:13 12:11
23 M10 Globienė Kristina Bėgimo klubas 50:05 5:13 12:12
24 M10 Lukoševičiūtė Andželika DIPSIUKAS 50:17 5:14 12:24
25 M10 Stonkutė Mintautė 50:59 5:19 13:06
26 M10 Šernė Rasa Aplenkime vėžį 51:17 5:21 13:24
27 M10 Auglienė Ugne Sesiostrim 51:53 5:24 14:01
28 M10 Nakrienė Lina 51:54 5:24 14:01
29 M10 Saltonienė Ieva VIP 52:02 5:25 14:09
30 M10 Paliulienė Janina 52:19 5:27 14:26
31 M10 Milinkauskaitė Orinta UAB Kubas 52:23 5:27 14:31
32 M10 Doviltytė Zina 52:45 5:30 14:52
33 M10 Jablonskienė Nijolė Ona 52:53 5:31 15:00
34 M10 Gimžauskaitė Agnė Vascsurg 53:14 5:33 15:21
35 M10 Dapkevičiūtė Medeinė 53:18 5:33 15:25
36 M10 Skersienė Ieva I RUN LT 53:22 5:34 15:29
37 M10 Zubaviciūtė Svaja Jurta 53:35 5:35 15:42
38 M10 Baniulytė Vaiva 53:45 5:36 15:52
39 M10 Petrauskaitė Loreta VDU 53:56 5:37 16:03
40 M10 Vainore Inga 53:56 5:37 16:03
41 M10 Sutkutė Justina 54:02 5:38 16:09
42 M10 Malinauskienė Jūratė 54:14 5:39 16:21
43 M10 Bagdonienė Dovilė 54:39 5:42 16:46
44 M10 Kimbirauskienė Asta 54:42 5:42 16:49
45 M10 Kivlina Sintija 54:46 5:42 16:53
46 M10 Ramanauskaitė Egle 54:52 5:43 17:00
47 M10 Savickaitė Simona 54:54 5:43 17:01
48 M10 Rubinienė Lolita 55:13 5:45 17:20
49 M10 Ambruževičiūtė Jovita 55:20 5:46 17:27
50 M10 Adukonienė Nijolė Kaišiadorys bėga 55:35 5:47 17:43
51 M10 Kozlova Kristina 55:36 5:48 17:43
52 M10 Krasnickaitė Rūta ŠešioTrim 55:41 5:48 17:48
53 M10 Kazlauskienė Irena 55:42 5:48 17:49
54 M10 Budrienė Vytautė BENU vaistinė 55:44 5:48 17:51
55 M10 Stroputė Vaida BK 55:45 5:48 17:52
56 M10 Sakavičiūtė Inga BK 55:45 5:48 17:52
57 M10 Čiapaitė Deimantė 55:48 5:49 17:55
58 M10 Juškienė Elena 55:52 5:49 17:59
59 M10 Nenortaitė Justina 55:58 5:50 18:05
60 M10 Litvinaitė Milda 56:53 5:56 19:00
61 M10 Vardauskaitė Skirmantė Superherojų 57:05 5:57 19:12
62 M10 Maldutytė Ramunė Kauno BMK 57:14 5:58 19:21
63 M10 Andziulytė Giedrė Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas 57:14 5:58 19:21
64 M10 Maciulevičienė Sigita Fuldataler 57:25 5:59 19:32
65 M10 Kalinauskienė Antanina Fuldataler 57:25 5:59 19:32
66 M10 Paklonskaitė Dovilė 58:38 6:06 20:45
67 M10 Greičiūtė Monika 59:01 6:09 21:08
68 M10 Mačionytė Lasauskienė Jurgita 59:41 6:13 21:48
69 M10 Gliožerytė Erika 59:50 6:14 21:57
70 M10 Martinkevičė Jurgita 1:00:13 6:16 22:20
71 M10 Talanskienė Jurgita 1:00:26 6:18 22:33
72 M10 Ambultienė Renata 1:00:43 6:19 22:50
73 M10 Grybauskaitė Justina 1:00:52 6:20 22:59
74 M10 Zaikauskaitė Greta 1:01:37 6:25 23:44
75 M10 Barauskaitė Inga VDU 1:01:57 6:27 24:04
76 M10 Latožaitė Ugnė 1:01:58 6:27 24:05
77 M10 Bredulytė Aušrinė 1:02:13 6:29 24:20
78 M10 Bredulytė Rita 1:02:13 6:29 24:20
79 M10 Mockus Agne Highpeaks Lietuva 1:03:08 6:35 25:15
80 M10 Tarutienė Eglė SPANGUOLĖS 1:04:21 6:42 26:28
81 M10 Žlibinaitė Inga UAB Palink 1:10:18 7:19 32:26
82 M10 Bielinskienė Lina 1:35:02 9:54 57:09
M10 Šimkienė Jūratė DNS
M10 Maraulaitė Kristina DNS
M10 Zokaitytė Rūta DNS
M10 Šatikienė Kristina Jurta DNS
M10 Zalepūgaitė Inga UAB SEB investicijų valdymas DNS
M10 Makaraitytė Greta UAB SEB investicijų valdymas DNS
M10 Dobiliauskienė Jovita DNS
M10 Kanapeckienė Sonata DNS
M10 Benokraitienė Elita DNS
M10 Žilėnaitė Jurgita DNS
M10 Trepulytė Dainora Axioma DNS
M10 Šalnienė Renata Kauno maratono klubas DNS
M10 Siliuk Renata OSK Fortūna DNS
BENU vaistinė
Affidea klinika
TAU radijas
Agathum
Saulės grūdas
AUGA
BENU vaistinė
Birutė natūralus mineralinis vanduo
Šešios Trim
HELL energy drink
ME2U
Litdent
BENU vaistinė
BF-esse
Compeed
Kiutsi
Pulsaar
Topicrem
Stop Stress
BENU vaistinė